Turnyrinė lentelė

Moterų lyga

PosKomandaŽaistaPergalėsPralaimėjimaiLaimėti setaiPralaimėti setaiSetų skirtumasPelnyti taškaiPraleisti taškaiP. Taškų skirtumasTaškai
1Vilniaus rajono sporto centras (m)12102331320105784121629
2TK Sirenos Kaunas12102321319106780326429
3TK TRAKAI12102311516103181921226
4Aurora1284301614102684717925
5VOLLEYFOX1275271989748819323
6VDU (m)1257252149979633418
7Kartu12481427-13711931-22012
8SM Startas Robnekas Volley12210831-23684914-2306
9Tinklo draugai – Startas918725-18530766-2363
10ISTA (m)909330-27493805-3120
Atkrintamosios
Vilniaus rajono sporto centras (m)   
2024-03-10
3-0
 
 
SM Startas Robnekas Volley
  
TK Sirenos Kaunas 
2024-03-10
3-1
 
 
Kartu
  
Aurora 
2024-03-10
3-2
 
 
VDU (m)
  
VOLLEYFOX 
2024-03-19
2-3
 
 
TK TRAKAI
 
Tinklo draugai – Startas
2024-03-10
3-1
 
 
ISTA (m)
  
  
 
 
 
 
  
  
 
 
 
 
  
  
 
 
 
 
Pusfinalis dėl 5-8 vietos
SM Startas Robnekas Volley  
2024-03-24
0-3
 
 
VOLLEYFOX
  
VDU (m) 
2024-03-24
3-0
 
 
Kartu
 
 
 
 
 
 
  
  
 
 
 
 
Pusfinalis dėl 1-4 vietos
Aurora  
2024-03-24
3-1
 
 
TK Sirenos Kaunas
  
Vilniaus rajono sporto centras (m) 
2024-03-24
2-3
 
 
TK TRAKAI
 
 
 
 
 
 
  
  
 
 
 
 
Finalas dėl 7-8 vietos
Kartu  
2024-04-07
3-1
 
 
SM Startas Robnekas Volley
  
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
  
 
 
 
 
Finalas dėl 5-6 vietos
VDU (m)  
2024-04-07
2-3
 
 
VOLLEYFOX
  
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
  
 
 
 
 
Finalas dėl 3-4 vietos
Vilniaus rajono sporto centras (m)  
2024-04-07
1-3
 
 
TK Sirenos Kaunas
  
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
  
 
 
 
 
Fianals dėl 1-2 vietos
Aurora  
2024-04-07
1-3
 
 
TK TRAKAI
  
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
  
 
 
 
 

Vyrų lyga

PosKomandaŽaistaPergalėsPralaimėjimaiLaimėti setaiPralaimėti setaiSetų skirtumasPelnyti taškaiPraleisti taškaiP. Taškų skirtumasTaškai
1Panevėžio rajonas1212036531101473128336
2Smūgių departamentas1293291316100678921727
3YOLO1385291811108210354724
4STK Miražas13491728-119331020-8713
5VDU-1 (v)12391131-20720978-2588
6VDU-2 (v)12111633-27692894-2023
Atkrintamosios
YOLO  
2024-03-10
3-0
 
 
VDU-2 (v)
  
STK Miražas 
2024-03-10
3-0
 
 
VDU-1 (v)
 
VDU-1 (v)
2024-03-10
0-3
Rungtynių santrauka
 
 
VDU-2 (v)
  
  
 
 
 
 
Pusfinaliai
Panevėžio rajonas  
2024-03-24
3-1
 
 
STK Miražas
  
Smūgių departamentas 
2024-03-24
1-3
 
 
YOLO
 
 
 
 
 
 
  
  
 
 
 
 
Finalas dėl 3-4 vietos
Smūgių departamentas  
2024-04-07
3-1
 
 
STK Miražas
  
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
  
 
 
 
 
Finalas dėl 1-2 vietos
Panevėžio rajonas  
2024-04-07
3-1
 
 
YOLO