Pusfinaliai: Smūgių departamentas – YOLO

Pusfinaliai: Smūgių departamentas – YOLO

Informacija

Data Laikas Lyga Sezonas
2024-03-24 18:00 LTML vyrų lyga 2023-2024

Arena

RIO sporto arena
Rio smėlio arena, 5, Kaunakiemio g., Kaunas, 44351, Lietuva

Rezultatai

Komanda1234TSetai
Smūgių departamentas19252117821
YOLO25222525973

Smūgių departamentas

# Žaidėjas Setai ACE Padavimo kl. Užtvaros Užtvaros kl. Puolamasis smūgis Puolimo kl. Kitos klaidos + Kitos klaidos
7Ignas Matulaitis4031010707
9Linas Stačiokas422003102
10Ainaras Kudirka401011001
13Andrius Guobys411003016
17Ignas Simanaitis412001113
22Evaldas Vaitiekus401004303
 Iš viso4410112212222

YOLO

# Žaidėjas Setai ACE Padavimo kl. Užtvaros Užtvaros kl. Puolamasis smūgis Puolimo kl. Kitos klaidos + Kitos klaidos
1Igor Tslaf412001303
9Vaidas Mykolaitis4320111304
10Gabrielius Misailovas-Ribokas401212103
11Danas Butkus412216601
17Mantas Strelčiūnas000000000
33Vilius Aleksandravičius420000001
69Povilas Smaliukas210110001
14Robertas Bundura331033001
77Lukas Raškauskas000000000
 Iš viso4118572313014
Setai
4
4
ACE
4
11
Padavimo kl.
10
8
Užtvaros
1
5
Užtvaros kl.
1
7
Puolamasis smūgis
22
23
Puolimo kl.
12
13
Kitos klaidos +
2
0
Kitos klaidos
22
14