YOLO – VDU-2 (v)

YOLO – VDU-2 (v)

Informacija

Data Laikas Lyga Sezonas
2024-03-10 18:00 LTML vyrų lyga 2023-2024

Arena

VDU sporto centras
Studentų g. 9A, 53361 Akademija

Rezultatai

Komanda123TSetai
YOLO252525753
VDU-2 (v)212321650

YOLO

# Žaidėjas Setai ACE Padavimo kl. Užtvaros Užtvaros kl. Puolamasis smūgis Puolimo kl. Kitos klaidos + Kitos klaidos
9Vaidas Mykolaitis322006400
10Gabrielius Misailovas-Ribokas302101100
11Danas Butkus3021010400
14Robertas Bundura201001101
17Mantas Strelčiūnas312104301
69Povilas Smaliukas601004100
77Lukas Raškauskas102001101
 Iš viso2131230271503

VDU-2 (v)

# Žaidėjas Setai ACE Padavimo kl. Užtvaros Užtvaros kl. Puolamasis smūgis Puolimo kl. Kitos klaidos + Kitos klaidos
4Justas Palčevskas3241014500
8Deimantas Venslovas316221202
13Regimantas Žukas300325303
1Paulius Marcinkus301204300
5Alina Mutassova312001200
6Kristina Petraitytė320001001
 Iš viso1861384261506
Setai
21
18
ACE
3
6
Padavimo kl.
12
13
Užtvaros
3
8
Užtvaros kl.
0
4
Puolamasis smūgis
27
26
Puolimo kl.
15
15
Kitos klaidos +
0
0
Kitos klaidos
3
6