Panevėžio rajonas – YOLO (dėl 1-2 vietos)

Panevėžio rajonas – YOLO (dėl 1-2 vietos)

Informacija

Data Laikas Lyga Sezonas Aikštelė
2024-04-07 17:00 LTML vyrų lyga 2023-2024 1

Arena

RIO sporto arena
Rio smėlio arena, 5, Kaunakiemio g., Kaunas, 44351, Lietuva

Rezultatai

Komanda1234TSetai
Panevėžio rajonas25252225973
YOLO17212521841

Panevėžio rajonas

# Žaidėjas Setai ACE Padavimo kl. Užtvaros Užtvaros kl. Puolamasis smūgis Puolimo kl. Kitos klaidos + Kitos klaidos
4Vytautas Rasiulis200002100
5Donatas Matulionis400000001
6Arnoldas Baukus4013118500
7Giedrius Paipulas410203001
8Martynas Burokas310006101
9Ovidijus Jarašūnas412303200
10Deividas Praščiūnas413505300
11Valdas Urbonas201100100
18Aurimas Gludkinas200205102
 Iš viso2947161421405

YOLO

# Žaidėjas Setai ACE Padavimo kl. Užtvaros Užtvaros kl. Puolamasis smūgis Puolimo kl. Kitos klaidos + Kitos klaidos
1Igor Tslaf412015700
9Vaidas Mykolaitis4310013400
10Gabrielius Misailovas-Ribokas222011200
11Danas Butkus4200012500
14Robertas Bundura402206100
17Mantas Strelčiūnas100000000
33Vilius Aleksandravičius421102303
69Povilas Smaliukas210001100
 Iš viso2511832402303
Setai
29
25
ACE
4
11
Padavimo kl.
7
8
Užtvaros
16
3
Užtvaros kl.
1
2
Puolamasis smūgis
42
40
Puolimo kl.
14
23
Kitos klaidos +
0
0
Kitos klaidos
5
3