YOLO – STK Miražas

YOLO – STK Miražas

Informacija

Data Laikas Lyga Sezonas Aikštelė
2024-02-25 16:30 LTML vyrų lyga 2023-2024 1

Arena

RIO sporto arena
Rio smėlio arena, 5, Kaunakiemio g., Kaunas, 44351, Lietuva

Rezultatai

Komanda1234TSetai
YOLO29162525953
STK Miražas27251323881

YOLO

# Žaidėjas Setai ACE Padavimo kl. Užtvaros Užtvaros kl. Puolamasis smūgis Puolimo kl. Kitos klaidos + Kitos klaidos
69Povilas Smaliukas420101101
17Mantas Strelčiūnas201000200
11Danas Butkus4320014401
33Vilius Aleksandravičius453106000
14Robertas Bundura313000001
9Vaidas Mykolaitis444008501
77Lukas Raškauskas100000000
10Gabrielius Misailovas-Ribokas402103101
 Iš viso26151530321305

STK Miražas

# Žaidėjas Setai ACE Padavimo kl. Užtvaros Užtvaros kl. Puolamasis smūgis Puolimo kl. Kitos klaidos + Kitos klaidos
3Modestas Šeputis415217300
7Einaras Sarvetauskis423108701
8Lukas Kairys221002103
9Julius Ignas Janušauskas431505200
10Pijus Tadas Trepšas4133012103
11Mantas Medėkša213005001
14Andrius Bielskis402110001
92Arijus Žemaitis400000002
 Iš viso2810181223914011
Setai
26
28
ACE
15
10
Padavimo kl.
15
18
Užtvaros
3
12
Užtvaros kl.
0
2
Puolamasis smūgis
32
39
Puolimo kl.
13
14
Kitos klaidos +
0
0
Kitos klaidos
5
11