VDU-2 (v) – STK Miražas

VDU-2 (v) – STK Miražas

Informacija

Data Laikas Lyga Sezonas
2024-02-18 19:00 LTML vyrų lyga 2023-2024

Arena

VDU sporto centras
Studentų g. 9A, 53361 Akademija

Rezultatai

Komanda123TSetai
VDU-2 (v)121423490
STK Miražas252525753

VDU-2 (v)

# Žaidėjas Setai ACE Padavimo kl. Užtvaros Užtvaros kl. Puolamasis smūgis Puolimo kl. Kitos klaidos + Kitos klaidos
1Paulius Marcinkus301102003
2Gustas Juodžbalis303000001
20Regimantas Žukas300210206
4Justas Palčevskas342115102
10Alfonsas Kazlauskas201010001
5Alina Mutassova301000101
6Kristina Petraitytė101000001
 Iš viso18494374015

STK Miražas

# Žaidėjas Setai ACE Padavimo kl. Užtvaros Užtvaros kl. Puolamasis smūgis Puolimo kl. Kitos klaidos + Kitos klaidos
3Modestas Šeputis314104200
7Einaras Sarvetauskis222206101
8Lukas Kairys254204001
9Julius Ignas Janušauskas313004002
10Pijus Tadas Trepšas3530013000
11Mantas Medėkša101000000
14Andrius Bielskis343001001
26Jokūbas Nagulevičius112201101
92Arijus Žemaitis300000001
 Iš viso2119227033407
Setai
18
21
ACE
4
19
Padavimo kl.
9
22
Užtvaros
4
7
Užtvaros kl.
3
0
Puolamasis smūgis
7
33
Puolimo kl.
4
4
Kitos klaidos +
0
0
Kitos klaidos
15
7