VDU-2 (v) – Panevėžio rajonas

VDU-2 (v) – Panevėžio rajonas

Informacija

Data Laikas Lyga Sezonas
2023-11-19 17:30 LTML vyrų lyga 2023-2024

Arena

VDU sporto centras
Studentų g. 9A, 53361 Akademija

Rezultatai

Komanda123TSetai
VDU-2 (v)1088260
Panevėžio rajonas252525753

VDU-2 (v)

# Žaidėjas Setai ACE Padavimo kl. Užtvaros Užtvaros kl. Puolamasis smūgis Puolimo kl. Kitos klaidos + Kitos klaidos
5Paulius Marcinkus301223000
2Gustas Juodžbalis301001108
14Armandas Skavrnavičius300100001
8Deimantas Venslovas301003101
4Justas Palčevskas300102100
12Alfonsas Kazlauskas000000000
15Alina Mutassova301000003
1Kristina Petraitytė300000002
 Iš viso21044293015

Panevėžio rajonas

# Žaidėjas Setai ACE Padavimo kl. Užtvaros Užtvaros kl. Puolamasis smūgis Puolimo kl. Kitos klaidos + Kitos klaidos
18Aurimas Gludkinas210205002
3Arnoldas Baukus300000000
13Deimantas Liubinas301102001
10Deividas Praščiūnas340003200
11Valdas Urbonas210103200
8Martynas Burokas221003100
9Ovidijus Jarašūnas311413000
4Vytautas Rasiulis100001200
5Donatas Matulionis3000013200
 Iš viso22938133903
Setai
21
22
ACE
0
9
Padavimo kl.
4
3
Užtvaros
4
8
Užtvaros kl.
2
1
Puolamasis smūgis
9
33
Puolimo kl.
3
9
Kitos klaidos +
0
0
Kitos klaidos
15
3