VDU-1 (v) – VDU-2 (v)

VDU-1 (v) – VDU-2 (v)

Informacija

Data Laikas Lyga Sezonas Aikštelė
2024-03-03 20:30 LTML vyrų lyga 2023-2024 senoji salė

Arena

VDU centriniai rūmai
VDUŽŪA Centriniai rūmai, 11, Studentų g., Akademija, Akademijos seniūnija, Kauno rajono savivaldybė, Kauno apskritis, 53361, Lietuva

Rezultatai

Komanda1234TSetai
VDU-1 (v)25271925963
VDU-2 (v)18252512801

VDU-1 (v)

# Žaidėjas Setai ACE Padavimo kl. Užtvaros Užtvaros kl. Puolamasis smūgis Puolimo kl. Kitos klaidos + Kitos klaidos
18Benas Musneckis202002003
15Simonas Katilius402005200
7Deividas Grigaliūnas200000000
10Matas Šimonis422407601
11Mantas Pileckas000000000
13Tadas Juodgudis333003000
4Rokas Rutkauskas311101001
16Dominykas Margelis434204200
19Eimantas Tomas Stalionis400004100
 Iš viso2691470261105

VDU-2 (v)

# Žaidėjas Setai ACE Padavimo kl. Užtvaros Užtvaros kl. Puolamasis smūgis Puolimo kl. Kitos klaidos + Kitos klaidos
4Justas Palčevskas413109301
8Deimantas Venslovas424212201
2Gustas Juodžbalis402000003
13Regimantas Žukas401004102
1Paulius Marcinkus412003200
14Armandas Skavrnavičius211214101
12Kristupas Vaivada411000103
5Alina Mutassova400000000
15Kristina Petraitytė400000000
 Iš viso34614522210011
Setai
26
34
ACE
9
6
Padavimo kl.
14
14
Užtvaros
7
5
Užtvaros kl.
0
2
Puolamasis smūgis
26
22
Puolimo kl.
11
10
Kitos klaidos +
0
0
Kitos klaidos
5
11