VDU-1 (v) – VDU-2 (v)

VDU-1 (v) – VDU-2 (v)

Informacija

Data Laikas Lyga Sezonas
2023-11-19 19:00 LTML vyrų lyga 2023-2024

Arena

VDU sporto centras
Studentų g. 9A, 53361 Akademija

Rezultatai

Komanda1234TSetai
VDU-1 (v)23252525983
VDU-2 (v)25112222801

VDU-1 (v)

# Žaidėjas Setai ACE Padavimo kl. Užtvaros Užtvaros kl. Puolamasis smūgis Puolimo kl. Kitos klaidos + Kitos klaidos
2Vilius Bagdanavičius400000004
9Simonas Katilius402417100
7Deividas Grigaliūnas414007200
10Matas Šimonis421008201
13Tadas Juodgudis444007200
15Mantas Vaivada411104006
16Dominykas Margelis000000000
19Eimantas Tomas Stalionis422003101
 Iš viso28101451368012

VDU-2 (v)

# Žaidėjas Setai ACE Padavimo kl. Užtvaros Užtvaros kl. Puolamasis smūgis Puolimo kl. Kitos klaidos + Kitos klaidos
5Paulius Marcinkus412102301
2Gustas Juodžbalis4102000010
14Armandas Skavrnavičius4223010403
8Deimantas Venslovas411214104
4Justas Palčevskas404319101
12Alfonsas Kazlauskas000000000
15Alina Mutassova442001005
1Kristina Petraitytė400000002
 Iš viso28911112269026
Setai
28
28
ACE
10
9
Padavimo kl.
14
11
Užtvaros
5
11
Užtvaros kl.
1
2
Puolamasis smūgis
36
26
Puolimo kl.
8
9
Kitos klaidos +
0
0
Kitos klaidos
12
26