STK Miražas – VDU-1 (v)

STK Miražas – VDU-1 (v)

Informacija

Data Laikas Lyga Sezonas
2024-03-03 19:00 LTML vyrų lyga 2023-2024

Arena

VDU centriniai rūmai
VDUŽŪA Centriniai rūmai, 11, Studentų g., Akademija, Akademijos seniūnija, Kauno rajono savivaldybė, Kauno apskritis, 53361, Lietuva

Rezultatai

Komanda12345TSetai
STK Miražas1817252511962
VDU-1 (v)25252122151083

STK Miražas

# Žaidėjas Setai ACE Padavimo kl. Užtvaros Užtvaros kl. Puolamasis smūgis Puolimo kl. Kitos klaidos + Kitos klaidos
3Modestas Šeputis5270113000
7Einaras Sarvetauskis000000000
8Lukas Kairys201001101
9Julius Ignas Janušauskas503304401
10Pijus Tadas Trepšas513119000
11Mantas Medėkša412009400
14Andrius Bielskis552000004
26Jokūbas Nagulevičius511107401
92Arijus Žemaitis000000000
 Iš viso31101952431307

VDU-1 (v)

# Žaidėjas Setai ACE Padavimo kl. Užtvaros Užtvaros kl. Puolamasis smūgis Puolimo kl. Kitos klaidos + Kitos klaidos
18Benas Musneckis521004001
15Simonas Katilius531412000
7Deividas Grigaliūnas5330012400
10Matas Šimonis5141018400
13Tadas Juodgudis515109400
4Rokas Rutkauskas500000000
16Dominykas Margelis504401000
19Eimantas Tomas Stalionis100000000
 Iš viso361018101461201
Setai
31
36
ACE
10
10
Padavimo kl.
19
18
Užtvaros
5
10
Užtvaros kl.
2
1
Puolamasis smūgis
43
46
Puolimo kl.
13
12
Kitos klaidos +
0
0
Kitos klaidos
7
1