STK Miražas – Panevėžio rajonas

STK Miražas – Panevėžio rajonas

Informacija

Data Laikas Lyga Sezonas
2024-02-18 17:30 LTML vyrų lyga 2023-2024

Arena

VDU sporto centras
Studentų g. 9A, 53361 Akademija

Rezultatai

Komanda123TSetai
STK Miražas261415550
Panevėžio rajonas282525783

STK Miražas

# Žaidėjas Setai ACE Padavimo kl. Užtvaros Užtvaros kl. Puolamasis smūgis Puolimo kl. Kitos klaidos + Kitos klaidos
3Modestas Šeputis321406000
7Einaras Sarvetauskis101102000
8Lukas Kairys110000000
9Julius Ignas Janušauskas322204100
10Pijus Tadas Trepšas302204200
11Mantas Medėkša200003203
14Andrius Bielskis310000002
26Jokūbas Nagulevičius200104501
92Arijus Žemaitis300000003
 Iš viso2166100231009

Panevėžio rajonas

# Žaidėjas Setai ACE Padavimo kl. Užtvaros Užtvaros kl. Puolamasis smūgis Puolimo kl. Kitos klaidos + Kitos klaidos
6Arnoldas Baukus341217300
7Giedrius Paipulas300102100
9Ovidijus Jarašūnas300804001
18Aurimas Gludkinas304008101
11Valdas Urbonas311007100
5Donatas Matulionis330105100
 Iš viso188612133702
Setai
21
18
ACE
6
8
Padavimo kl.
6
6
Užtvaros
10
12
Užtvaros kl.
0
1
Puolamasis smūgis
23
33
Puolimo kl.
10
7
Kitos klaidos +
0
0
Kitos klaidos
9
2