Smūgių departamentas – Vilniaus rajono sporto centras (v)

Smūgių departamentas – Vilniaus rajono sporto centras (v)

Rungtynių santrauka

„Vilniaus rajono sporto centro” komandos kapitono Marek interviu:

Informacija

Data Laikas Lyga Sezonas Aikštelė
2023-03-19 15:30 LTML vyrų lyga III etapas 2022-2023 2

Arena

RIO sporto arena
Rio smėlio arena, 5, Kaunakiemio g., Kaunas, 44351, Lietuva

Rezultatai

Smūgių departamentas

# Žaidėjas Setai ACE Padavimo kl. Užtvaros Užtvaros kl. Puolamasis smūgis Puolimo kl. Kitos klaidos + Kitos klaidos
5Andrius Bielskis311021302
6Martynas Gurtajus312306200
9Linas Stačiokas302235301
11Rokas Tubutis000000000
13Andrius Guobys331114202
17Ignas Simanaitis300003101
22Evaldas Vaitiekus300019501
 Iš viso185667281607

Vilniaus rajono sporto centras (v)

# Žaidėjas Setai ACE Padavimo kl. Užtvaros Užtvaros kl. Puolamasis smūgis Puolimo kl. Kitos klaidos + Kitos klaidos
2Marek Lučinski3544012701
3Ernestas Duchnevič301001104
4Robert Ciura321164100
5Tomaš Gulbinovič000000000
9Liutauras Pažusis310005200
10Edvin Romanovski3210012303
12Miroslav Petrov316119203
 Iš viso181113674316011
Setai
18
18
ACE
5
11
Padavimo kl.
6
13
Užtvaros
6
6
Užtvaros kl.
7
7
Puolamasis smūgis
28
43
Puolimo kl.
16
16
Kitos klaidos +
0
0
Kitos klaidos
7
11