Panevėžio rajonas – YOLO

Panevėžio rajonas – YOLO

Informacija

Data Laikas Lyga Sezonas Aikštelė
2024-02-11 16:30 LTML vyrų lyga 2023-2024 1

Arena

RIO sporto arena
Rio smėlio arena, 5, Kaunakiemio g., Kaunas, 44351, Lietuva

Rezultatai

Komanda1234TSetai
Panevėžio rajonas25202525953
YOLO19251314711

Panevėžio rajonas

# Žaidėjas Setai ACE Padavimo kl. Užtvaros Užtvaros kl. Puolamasis smūgis Puolimo kl. Kitos klaidos + Kitos klaidos
6Arnoldas Baukus410146201
7Giedrius Paipulas410322013
8Martynas Burokas200104200
10Deividas Praščiūnas401206101
11Valdas Urbonas202004512
5Donatas Matulionis400101001
18Aurimas Gludkinas310216102
 Iš viso4331072911210

YOLO

# Žaidėjas Setai ACE Padavimo kl. Užtvaros Užtvaros kl. Puolamasis smūgis Puolimo kl. Kitos klaidos + Kitos klaidos
9Vaidas Mykolaitis413007500
10Gabrielius Misailovas-Ribokas412006303
11Danas Butkus404127206
17Mantas Strelčiūnas401004205
33Vilius Aleksandravičius401100053
69Povilas Smaliukas402110116
 Iš viso4213332413621
Setai
4
4
ACE
3
2
Padavimo kl.
3
13
Užtvaros
10
3
Užtvaros kl.
7
3
Puolamasis smūgis
29
24
Puolimo kl.
11
13
Kitos klaidos +
2
6
Kitos klaidos
10
21