Panevėžio rajonas – VDU-1 (v)

Panevėžio rajonas – VDU-1 (v)

Informacija

Data Laikas Lyga Sezonas
2023-11-19 16:00 LTML vyrų lyga 2023-2024

Arena

VDU sporto centras
Studentų g. 9A, 53361 Akademija

Rezultatai

Komanda123TSetai
Panevėžio rajonas252525753
VDU-1 (v)141120450

Panevėžio rajonas

# Žaidėjas Setai ACE Padavimo kl. Užtvaros Užtvaros kl. Puolamasis smūgis Puolimo kl. Kitos klaidos + Kitos klaidos
18Aurimas Gludkinas332004200
6Arnoldas Baukus3240012300
13Deimantas Liubinas301112000
10Deividas Praščiūnas300316101
11Valdas Urbonas100004100
8Martynas Burokas201008200
9Ovidijus Jarašūnas301100000
4Vytautas Rasiulis110002000
3Donatas Matulionis300000001
 Iš viso22695238902

VDU-1 (v)

# Žaidėjas Setai ACE Padavimo kl. Užtvaros Užtvaros kl. Puolamasis smūgis Puolimo kl. Kitos klaidos + Kitos klaidos
18Simonas Katilius300102101
7Deividas Grigaliūnas320015101
13Tadas Juodgudis201313201
15Mantas Vaivada300022003
16Dominykas Margelis300304000
19Eimantas Tomas Stalionis301012000
2Vilius Bagdanavičius300000002
10Matas Šimonis200103102
 Iš viso222285215010
Setai
22
22
ACE
6
2
Padavimo kl.
9
2
Užtvaros
5
8
Užtvaros kl.
2
5
Puolamasis smūgis
38
21
Puolimo kl.
9
5
Kitos klaidos +
0
0
Kitos klaidos
2
10