Panevėžio rajonas – Smūgių departamentas

Panevėžio rajonas – Smūgių departamentas

Informacija

Data Laikas Lyga Sezonas Aikštelė
2024-01-07 16:30 LTML vyrų lyga 2023-2024 1

Arena

RIO sporto arena
Rio smėlio arena, 5, Kaunakiemio g., Kaunas, 44351, Lietuva

Rezultatai

Komanda123TSetai
Panevėžio rajonas262525753
Smūgių departamentas242214600

Panevėžio rajonas

# Žaidėjas Setai ACE Padavimo kl. Užtvaros Užtvaros kl. Puolamasis smūgis Puolimo kl. Kitos klaidos + Kitos klaidos
5Donatas Matulionis300004002
6Arnoldas Baukus100000000
7Giedrius Paipulas300010022
8Martynas Burokas310005100
9Ovidijus Jarašūnas311001002
10Deividas Praščiūnas300021202
18Aurimas Gludkinas301106101
 Iš viso3221317429

Smūgių departamentas

# Žaidėjas Setai ACE Padavimo kl. Užtvaros Užtvaros kl. Puolamasis smūgis Puolimo kl. Kitos klaidos + Kitos klaidos
1Airidas Uleckas302305201
7Ignas Matulaitis311106001
9Linas Stačiokas210000000
10Ainaras Kudirka310408611
13Andrius Guobys100000200
15Martynas Klimavičius300000005
17Ignas Simanaitis312010016
20Dovydas Jonelis101001000
22Evaldas Vaitiekus300107202
 Iš viso346912712216
Setai
3
3
ACE
2
4
Padavimo kl.
2
6
Užtvaros
1
9
Užtvaros kl.
3
1
Puolamasis smūgis
17
27
Puolimo kl.
4
12
Kitos klaidos +
2
2
Kitos klaidos
9
16