YOLO – Vilniaus rajono sporto centras (v)

YOLO – Vilniaus rajono sporto centras (v)

Rungtynių santrauka

Rungtynių vaizdo įrašas

Informacija

Data Laikas Lyga Sezonas Aikštelė
2022-12-18 18:30 LTML vyrų lyga 2022-2023 2

Arena

RIO sporto arena
Rio smėlio arena, 5, Kaunakiemio g., Kaunas, 44351, Lietuva

Rezultatai

Komanda123TSetai
YOLO161916510
Vilniaus rajono sporto centras (v)252525753

YOLO

# Žaidėjas Setai ACE Padavimo kl. Užtvaros Užtvaros kl. Puolamasis smūgis Puolimo kl. Kitos klaidos + Kitos klaidos
9Vaidas Mykolaitis301005301
3Lukas Samulionis310001003
4Andrius Strazdas301001102
13Deividas Žukauskas300002402
14Robertas Bundura303216102
69Povilas Smaliukas321220001
 Iš viso183643159011

Vilniaus rajono sporto centras (v)

# Žaidėjas Setai ACE Padavimo kl. Užtvaros Užtvaros kl. Puolamasis smūgis Puolimo kl. Kitos klaidos + Kitos klaidos
2Marek Lučinski313007402
3Ernestas Duchnevič302405202
4Robert Ciura313002301
5Tomaš Gulbinovič310006300
7Dariuš Olechnovič312504100
1Jan Krumkač300000000
12Miroslav Petrov343104100
 Iš viso21813100281405
Setai
18
21
ACE
3
8
Padavimo kl.
6
13
Užtvaros
4
10
Užtvaros kl.
3
0
Puolamasis smūgis
15
28
Puolimo kl.
9
14
Kitos klaidos +
0
0
Kitos klaidos
11
5