VDU-2 (v) – Smūgių departamentas

VDU-2 (v) – Smūgių departamentas

Rungtynių santrauka

2023 m. sausio 22 d. susitiko „VDU-2” ir „Smūgių departamentas” komandų tinklininkai. Po 3 setų kovos pergalę šventė „Smūgių departamentas” komanda, rezultatu 3:0 (25:17; 27:25; 25:9).

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje žaidė: Ignas Simanaitis (nr. 17) – 11 taškų, iš kurių net 8 taškai pelnyti padavimais (ACE).

„VDU-2” komandos rungtynių naudingiausias žaidėjas: Regimantas Žukas (nr. 13) – 6  taškai.

Rungtynių vaizdo įrašas:

Informacija

Data Laikas Lyga Sezonas Aikštelė
2023-01-22 18:30 LTML vyrų lyga 2022-2023 2

Arena

RIO Arena
Rio smėlio arena, 5, Kaunakiemio g., Kaunas, 44351, Lietuva

Rezultatai

Komanda123TSetai
VDU-2 (v)17259510
Smūgių departamentas252725773

VDU-2 (v)

# Žaidėjas Setai ACE Padavimo kl. Užtvaros Užtvaros kl. Puolamasis smūgis Puolimo kl. Kitos klaidos + Kitos klaidos
1Alfonsas Kazlauskas321101101
4Agnė Narvydienė310000002
5Tadas Juodgudis300104603
7Milda Plytnikaitė300001107
8Irmgarda Lilytė301001001
13Regimantas Žukas311530202
 Iš viso184373710016

Smūgių departamentas

# Žaidėjas Setai ACE Padavimo kl. Užtvaros Užtvaros kl. Puolamasis smūgis Puolimo kl. Kitos klaidos + Kitos klaidos
5Andrius Bielskis211003100
6Martynas Gurtajus310009401
13Andrius Guobys213003201
17Ignas Simanaitis384003204
19Vainius Stukas312006003
22Evaldas Vaitiekus200006202
11Rokas Tubutis322004000
9Linas Stačiokas000000000
 Iš viso181412003411011
Setai
18
18
ACE
4
14
Padavimo kl.
3
12
Užtvaros
7
0
Užtvaros kl.
3
0
Puolamasis smūgis
7
34
Puolimo kl.
10
11
Kitos klaidos +
0
0
Kitos klaidos
16
11