Smūgių departamentas – ISTA (v)

Smūgių departamentas – ISTA (v)

Rungtynių santrauka

2023 m. sausio 22 d. susitiko „Smūgių departamentas” ir „ISTA” komandų tinklininkai. Po 3 setų kovos pergalę šventė „Smūgių departamentas” komanda, rezultatu 3:0 (25:14; 25:20; 25:21).

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje žaidė: Martynas Gurajus (nr. 6) – 11 taškų.

„ISTA” komandos rungtynių naudingiausias žaidėjas: Rytis Didžiūnaitis (nr. 3) – 8 taškai.

„ISTA” komandos kapitono Roko interviu:

 

Rungtynių vaizdo įrašas:

Informacija

Data Laikas Lyga Sezonas Aikštelė
2023-01-22 17:00 LTML vyrų lyga 2022-2023 2

Arena

RIO Arena
Rio smėlio arena, 5, Kaunakiemio g., Kaunas, 44351, Lietuva

Rezultatai

Komanda123TSetai
Smūgių departamentas252525753
ISTA (v)142021550

Smūgių departamentas

# Žaidėjas Setai ACE Padavimo kl. Užtvaros Užtvaros kl. Puolamasis smūgis Puolimo kl. Kitos klaidos + Kitos klaidos
5Andrius Bielskis311042302
6Martynas Gurtajus314525000
11Rokas Tubutis201003111
13Andrius Guobys221104102
17Ignas Simanaitis313523106
19Vainius Stukas202003101
22Evaldas Vaitiekus321117200
9Linas Stačiokas000000000
 Iš viso18713129279112

ISTA (v)

# Žaidėjas Setai ACE Padavimo kl. Užtvaros Užtvaros kl. Puolamasis smūgis Puolimo kl. Kitos klaidos + Kitos klaidos
1Rokas Leseckas3010161000
2Povilas Bagdonas000000000
3Rytis Didžiūnaitis334025203
4Dominykas Sventickas310000104
6Arnas Tamošaitis300022300
7Titas Ivanauskas000000000
8Povilas Grigas300017900
10Vlad Pirožok301011100
22Lukas Jukšta300000002
 Iš viso214607212609
Setai
18
21
ACE
7
4
Padavimo kl.
13
6
Užtvaros
12
0
Užtvaros kl.
9
7
Puolamasis smūgis
27
21
Puolimo kl.
9
26
Kitos klaidos +
1
0
Kitos klaidos
12
9