VDU-2 (v) – ISTA (v)

VDU-2 (v) – ISTA (v)

Rungtynių santrauka

2023 m. sausio 22 d. susitiko „VDU-2” ir „ISTA” komandų tinklininkai. Po 3 setų kovos pergalę šventė „ISTA” vaikinų komanda, rezultatu 3:0 (26:24; 25:14; 25:19).

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje žaidė: Rokas Leseckas (nr. 1) – 18 taškų.

„VDU-2” komandos rungtynių naudingiausias žaidėjas: Tadas Juodgudis (nr. 5) –  12 taškų.

Rungtynių vaizdo įrašas:

Informacija

Data Laikas Lyga Sezonas Aikštelė
2023-01-22 15:30 LTML vyrų lyga 2022-2023 2

Arena

RIO Arena
Rio smėlio arena, 5, Kaunakiemio g., Kaunas, 44351, Lietuva

Rezultatai

Komanda123TSetai
VDU-2 (v)241419570
ISTA (v)262525763

VDU-2 (v)

# Žaidėjas Setai ACE Padavimo kl. Užtvaros Užtvaros kl. Puolamasis smūgis Puolimo kl. Kitos klaidos + Kitos klaidos
1Alfonsas Kazlauskas331000103
4Agnė Narvydienė314000005
5Tadas Juodgudis301329703
7Milda Plytnikaitė300000001
8Irmgarda Lilytė341001001
13Regimantas Žukas300125206
 Iš viso1887441510019

ISTA (v)

# Žaidėjas Setai ACE Padavimo kl. Užtvaros Užtvaros kl. Puolamasis smūgis Puolimo kl. Kitos klaidos + Kitos klaidos
1Rokas Leseckas3620012201
2Povilas Bagdonas210001005
3Rytis Didžiūnaitis212006003
4Dominykas Sventickas331004203
6Arnas Tamošaitis311025101
7Titas Ivanauskas000000000
8Povilas Grigas331006700
10Vlad Pirožok322001200
22Lukas Jukšta300000002
 Iš viso22179023514015
Setai
18
22
ACE
8
17
Padavimo kl.
7
9
Užtvaros
4
0
Užtvaros kl.
4
2
Puolamasis smūgis
15
35
Puolimo kl.
10
14
Kitos klaidos +
0
0
Kitos klaidos
19
15