ISTA – VDU-1

ISTA – VDU-1

Rungtynių santrauka

Rungtynių vaizdo įrašas

Informacija

Data Laikas Lyga Sezonas Aikštelė
2022-12-11 17:00 LTML vyrų lyga 2022-2023 2

Arena

RIO Arena
Rio smėlio arena, 5, Kaunakiemio g., Kaunas, 44351, Lietuva

Rezultatai

Komanda12345TSetai
ISTA (v)25182125151043
VDU-1 (v)132525139852

ISTA (v)

# Žaidėjas Setai ACE Padavimo kl. Užtvaros Užtvaros kl. Puolamasis smūgis Puolimo kl. Kitos klaidos + Kitos klaidos
1Rokas Leseckas5404114602
6Arnas Tamošaitis510323102
4Dominykas Sventickas521102003
8Povilas Grigas542108301
2Povilas Bagdonas000000000
3Rytis Didžiūnaitis532008301
7Titas Ivanauskas512104201
44Joachim Lieberknecht500000001
5Lukas Brazauskas000000000
 Iš viso351571033915011

VDU-1 (v)

# Žaidėjas Setai ACE Padavimo kl. Užtvaros Užtvaros kl. Puolamasis smūgis Puolimo kl. Kitos klaidos + Kitos klaidos
3Rokas Rutkauskas000000000
6Deimantas Venslovas504206604
7Dovydas Miliauskas503002300
8Deividas Barzinskas8212010204
9Kirill Kulik000000000
10Benas Stonis500102003
11Deividas Grigaliūnas5024217601
18Kristina Petraitytė520000003
 Iš viso33410923717015
Setai
35
33
ACE
15
4
Padavimo kl.
7
10
Užtvaros
10
9
Užtvaros kl.
3
2
Puolamasis smūgis
39
37
Puolimo kl.
15
17
Kitos klaidos +
0
0
Kitos klaidos
11
15