Smūgių departamentas – VDU-2

Smūgių departamentas – VDU-2

Rungtynių santrauka

Visų varžybų metu dominavo komanda SMŪGIŲ DEPARTAMENTAS, kuriai šios varžybos buvo lengva treniruotė, o VDU-2 komandai tai buvo gera patirtis žaidžiant prieš stipresnius priešininkus.

SMŪGIŲ DEPARTAMENTAS nesunkiai laimi varžybas rezultatu 3:0 (25:10, 25:11, 25:16).

Rungtynių vaizdo įrašas:

Informacija

Data Laikas Lyga Sezonas Aikštelė
2022-12-04 17:00 LTML vyrų lyga 2022-2023 2

Arena

RIO sporto arena
Rio smėlio arena, 5, Kaunakiemio g., Kaunas, 44351, Lietuva

Rezultatai

Komanda123TSetai
Smūgių departamentas252525753
VDU-2 (v)101116370

Smūgių departamentas

# Žaidėjas Setai ACE Padavimo kl. Užtvaros Užtvaros kl. Puolamasis smūgis Puolimo kl. Kitos klaidos + Kitos klaidos
9Linas Stačiokas334001301
12Rokas Tubutis321000000
13Andrius Guobys302001004
17Ignas Simanaitis313001004
22Evaldas Vaitiekus313007101
47Andrius Bielskis330002102
 Iš viso18101300125012

VDU-2 (v)

# Žaidėjas Setai ACE Padavimo kl. Užtvaros Užtvaros kl. Puolamasis smūgis Puolimo kl. Kitos klaidos + Kitos klaidos
1Alfonsas Kazlauskas311000105
2Gustas Juodžbalis302030107
8Irmgarda Lilytė300010204
9Kirill Laschanin301011006
10Marat Razbek300000007
13Regimantas Žukas312011104
15Vitalij Bardenko301120102
16Aivaras Kernazickas310020006
 Iš viso243711026041
Setai
18
24
ACE
10
3
Padavimo kl.
13
7
Užtvaros
0
1
Užtvaros kl.
0
10
Puolamasis smūgis
12
2
Puolimo kl.
5
6
Kitos klaidos +
0
0
Kitos klaidos
12
41