Smūgių departamentas – ISTA

Smūgių departamentas – ISTA

Rungtynių santrauka

ISTA komanda pirmajame sete rodė kovingą nusiteikimą ir dominavo aikštelėje. Smūgių departamento komanda stipriai nusileidžia savo priešininkams ir ISTA išplėšia pergalę 25:14. Rezultatas 1:0.

Antrasis setas prasideda kovingai. Smūgių departamentas po pirmosios nesėkmės aikštelėje bando atsigriebti ir jiems tai pavyksta padaryti rezultatu 25:17. Rezultatas tampa lygus 1:1.

Trečiajame sete ISTA komanda bando išplėsti pergalę, tačiau Smūgių departamentas nepasiduoda ir didini savo persvarą 25:19 rezultatu 2:1.

Ketvirtajame sete ISTA komanda atrodo labiau susikaupusi ir nusiteikusi kovoti. Smūgių departamentas bando atkartoti tai, ką darė paskutinius du setus tačiau nesėkmingai ir ISTA komanda lygina rezultatą 25:22 (2:2).

Penktasis setas prasideda abiejų komandų užsidegimu. Žaidimas vyksta taškas į tašką ir ISTA puse žaidimo pirmauja, tačiau Smūgių departamento komanda nusiteikusi kovingiau. Ji sugeba pasivyti priešininkus bei juos aplenkti. Smūgių departamentas išplėšia pergalę paskutiniame penktajame sete 15:11 rezultatu 3:2.

 

ISTA komandos komentarai po varžybų:

 

Smūgių departamento komandos komentarai po varžybų:

Informacija

Data Laikas Lyga Sezonas Aikštelė
2022-11-27 18:30 LTML vyrų lyga 2022-2023 2

Arena

RIO Arena
Rio smėlio arena, 5, Kaunakiemio g., Kaunas, 44351, Lietuva

Rezultatai

Komanda12345TSetai
Smūgių departamentas14252522151013
ISTA (v)2517192511972

Smūgių departamentas

# Žaidėjas Setai ACE Padavimo kl. Užtvaros Užtvaros kl. Puolamasis smūgis Puolimo kl. Kitos klaidos + Klaidos
5Andrius Bielskis500102103
9Linas Stačiokas515505204
11Rokas Tubutis503003102
13Andrius Guobys513001409
13Martynas Gurajus000000000
17Ignas Simanaitis511214107
22Evaldas Vaitiekus510003101
 Iš viso30412811810026

ISTA (v)

# Žaidėjas Setai ACE Padavimo kl. Užtvaros Užtvaros kl. Puolamasis smūgis Puolimo kl. Kitos klaidos + Klaidos
1Rokas Leseckas5120011505
2Povilas Bagdonas500000000
3Rytis Didžiūnaitis542013103
4Dominykas Sventickas5030121013
5Lukas Brazauskas500000000
6Arnas Tamošaitis502102103
7Titas Ivanauskas500000000
8Povilas Grigas501102105
9Justas Rušinas511104203
44Lieberknecht Joachim500000005
 Iš viso50611322411037
Setai
30
50
ACE
4
6
Padavimo kl.
12
11
Užtvaros
8
3
Užtvaros kl.
1
2
Puolamasis smūgis
18
24
Puolimo kl.
10
11
Kitos klaidos +
0
0
Klaidos
26
37