YOLO – ISTA

YOLO – ISTA

Rungtynių santrauka

Rungtynės prasidėjo panašiomis jėgomis, tačiau visą laiką ISTA turėjo vytis savo varžovus. YOLO komanda pirmavo pirmame sete ir nugali ISTA komanda nedidele persvara 25:23, rezultatas tampa 1:0.

Antrame sete ISTA komanda vis dar nesustygavo savo žaidimo teisingai ir nusileidžia didesniu skirtumu nei pirmame sete 25:15 ir YOLO komanda išsiveržia į priekį 2:0.

Trečiasis setas YOLO komandai nebuvo sėkmingas, padaugėjusios klaidos, atsipalaidavimas leido ISTA komandai išsiveržti į priekį 25:23 bei sušvelninti rezultatą 1:2.

Ketvirtajame sete susikaupusi YOLO komanda iš visų jėgų stengėsi išplėsti pergalę ir šį kartą jiems pavyksta tai padaryti 25:19. YOLO laimi rungtynes rezultatu 3:1

Informacija

Data Laikas Lyga Sezonas Aikštelė
2022-11-27 17:00 LTML vyrų lyga 2022-2023 2

Arena

RIO Arena
Rio smėlio arena, 5, Kaunakiemio g., Kaunas, 44351, Lietuva

Rezultatai

Komanda1234TSetai
YOLO25252325983
ISTA (v)23182519851

YOLO

# Žaidėjas Setai ACE Padavimo kl. Užtvaros Užtvaros kl. Puolamasis smūgis Puolimo kl. Kitos klaidos + Klaidos
3Lukas Samulionis100100004
4Andrius Strazdas403118100
7Haroldas Ramanauskas313012203
8Domantas Kaminskas433007302
10Andrius Gavorka300241002
14Robertas Bundura402314207
17Mantas Strelčiūnas402417608
69Povilas Smaliukas401114104
 Iš viso274141293315030

ISTA (v)

# Žaidėjas Setai ACE Padavimo kl. Užtvaros Užtvaros kl. Puolamasis smūgis Puolimo kl. Kitos klaidos + Klaidos
1Rokas Leseckas411016503
2Povilas Bagdonas100000000
3Rytis Didžiūnaitis421321102
4Dominykas Sventickas422121208
5Lukas Brazauskas000000000
6Arnas Tamošaitis401331101
7Titas Ivanauskas000000000
8Povilas Grigas411004303
9Justas Rušinas403001003
44Lieberknecht Joachim400000003
 Iš viso2969781412023
Setai
27
29
ACE
4
6
Padavimo kl.
14
9
Užtvaros
12
7
Užtvaros kl.
9
8
Puolamasis smūgis
33
14
Puolimo kl.
15
12
Kitos klaidos +
0
0
Klaidos
30
23