YOLO – Smūgių departamentas

YOLO – Smūgių departamentas

Rungtynių santrauka

Pirmąjį setą komandos pradėjo žaidimą beveik vienodai. Yolo komanda pirmąjame sete darė ganėtinai daug klaidų, bet žaidimas vyko taškas į tašką. Sėkmė šį kartą labiau nusišypsojo Yolo komandai kuri laimi pirmąjį setą 25:22 ir išsiveržia į priekį 1:0.

Antrasis setas buvo kupinas permainų. Apsikeitus aikštelės pusėmis, pasikeitė ir žaidimas, kurį Smūgio departamento komanda 25:23 išlygina rezultatu 1:1.

Trečiasis setas buvo visiškai nepalankus Yolo komandai. Dar daugiau klaidų ir stiprus priešininkų puolimas leidžia Smūgių departamentui išsiveržti į priekį 25:16 rezultatu 2:1.

Ketvirtajame sete ir toliau dominavo Smūgių departamentas, kurie varžovus be vargo įveikia 25:18 ir laimi žaidimą rezultatu 3:1

 

Informacija

Data Laikas Lyga Sezonas Aikštelė
2022-11-27 15:30 LTML vyrų lyga 2022-2023 2

Arena

RIO Arena
Rio smėlio arena, 5, Kaunakiemio g., Kaunas, 44351, Lietuva

Rezultatai

Komanda1234TSetai
YOLO25231618821
Smūgių departamentas22252525973

YOLO

# Žaidėjas Setai ACE Padavimo kl. Užtvaros Užtvaros kl. Puolamasis smūgis Puolimo kl. Kitos klaidos + Klaidos
Domantas Kaminskas412101206
3Lukas Samulionis410002102
4Andrius Strazdas402029205
7Haroldas Ramanauskas402103105
14Robertas Bundura403323205
17Mantas Strelčiūnas413112309
69Povilas Smaliukas411102304
 Iš viso28413752214036

Smūgių departamentas

# Žaidėjas Setai ACE Padavimo kl. Užtvaros Užtvaros kl. Puolamasis smūgis Puolimo kl. Kitos klaidos + Klaidos
5Andrius Bielskis304101302
6Martynas Gurajus431503104
9/18Linas Stačiokas413113200
11Rokas Tubutis200000000
13Andrius Guobys461013301
17Ignas Simanaitis432013301
22Evaldas Vaitiekus402207304
 Iš viso251313932015012
Setai
28
25
ACE
4
13
Padavimo kl.
13
13
Užtvaros
7
9
Užtvaros kl.
5
3
Puolamasis smūgis
22
20
Puolimo kl.
14
15
Kitos klaidos +
0
0
Klaidos
36
12