VDU-2 – Vilniaus rajono sporto centras (v)

VDU-2 – Vilniaus rajono sporto centras (v)

Rungtynių santrauka

Paskutinėse dienos rungtynėse susitiko  VDU-2 ir Vilniaus rajono sporto centras. Pirmajame sete Vilniaus sporto centras rodė atsipalaidavimą, o VDU-2 komanda kovėsi iš visų jėgų, tačiau turėjo pripažinti priešininkų pranašumą rezultatu 25:18, pirmąją pergalę išplėšia Vilniaus sporto centro komanda.

Antrajame sete visiškai dominavo susikaupusi Vilniaus rajono sporto centro komanda, kuri be gailesčio sutriuškina jauną VDU-2 komandą rezultatu 25:06, rezultatas po antrojo seto 2:0.

Trečiajame sete Vilniaus rajono sporto centro vyrai laido savo priešininkams surinkti daugiau taškų ir rodė didesnį atsipalaidavimą aikštelėje, tačiau dėl to padarė daugiau klaidų nei įprastai leisdama priešininkams dėl to susirinkti daugiau taškų. VDU-2 komanda nors ir atsilikinėjo, tačiau kovojo iš visų jėgų dėl kiekvieno taško. Bet seto pabaigoje VDU-2 komanda nusuleido savo priešininkams Vilniaus rajono sporto centro komandai 25:16 ir galutinis rezultatas tampa 3:0. Vilniaus rajono sporto centras švenčia antrają dienos pergalę ir kol kas tampa nenugalėta komanda.

 

Vilniaus rajono sporto centro komandos komentaras po visų varžybų:

 

VDU-2 komandos komentaras pasibaigus paskutinėms varžyboms:

Informacija

Data Laikas Lyga Sezonas Aikštelė
2022-11-20 18:30 LTML vyrų lyga 2022-2023 2

Arena

RIO Arena
Rio smėlio arena, 5, Kaunakiemio g., Kaunas, 44351, Lietuva

Rezultatai

Komanda123TSetai
VDU-2 (v)18615390
Vilniaus rajono sporto centras (v)252525753

VDU-2 (v)

# Žaidėjas Setai ACE Padavimo kl. Užtvaros Užtvaros kl. Puolamasis smūgis Puolimo kl. Kitos klaidos + Klaidos
1Alfonsas Kazlauskas311000302
2Gustas Juodžbalis101000002
5Tadas Juodgudis301013201
8Irmgarda Lilytė200001103
9Kirill Laschanin302020002
10Marat Razbek300010004
13Regimantas Žukas301013102
15Vitalii Bordenko300030102
16Aivaras Kernazickas201111102
 Iš viso23171989020

Vilniaus rajono sporto centras (v)

# Žaidėjas Setai ACE Padavimo kl. Užtvaros Užtvaros kl. Puolamasis smūgis Puolimo kl. Kitos klaidos + Klaidos
1Jan Krumkač300000001
2Marek Lučinski312014201
3Ernestas Duchnevič323004203
4Robert Ciura100000000
5Tomaš Gulbinovič302005300
9Liutauras Pažusis330003000
10Edvin Romanovski312008201
12Miroslav Petrov302104300
 Iš viso2271111281206
Setai
23
22
ACE
1
7
Padavimo kl.
7
11
Užtvaros
1
1
Užtvaros kl.
9
1
Puolamasis smūgis
8
28
Puolimo kl.
9
12
Kitos klaidos +
0
0
Klaidos
20
6