VDU-2 – ISTA

VDU-2 – ISTA

Rungtynių santrauka

RIO arenos 2-oje aikštelėje iš pažiūros susitiko labai apylygių jėgų komandos VDU-2 ir ISTA. Pirmajame sete nei viena komanda nenusileido ir kovojo iki galo, tačiau žaidimo tempą diktavo komanda ISTA, o VDU-2 komanda visą setą bandė juos vytis. Abi komandos darė nemažai klaidų, bet pirmasis setas baigiasi ISTA pergale 25:20 ir rezultatas tampa 1:0.

Antrajame sete VDU-2 komanda buvo nusiteikus dar kovingiau ir visą laiką bandė pralenkti savo priešininkę, tačiau žaidimo viduryje VDU-2 komanda atrodė pasimetusi ir padovanojo savo priešininkams 4 taškus dėl neteisingo žaidėjų sustojimo paduodant kamuolį. Antrasis setas baigiasi švelnesniu rezultatu, 25:22 pergalę vėl iškovoja ISTA komanda.

Trečiajame sete ISTA komanda labai stipriai išsiveržia į priekį ir surenka taškų dvigubai daugiau nei priešininkai. Tačiau praėjus pusei seto ir abejoms komandos visų žaidimų metu darant labai daug klaidų, neįtikėtinai spurtuoja VDU-2 komanda, kurios padavimų ISTA nesugeba priimti. ISTA komanda po tokių taškų atidavimų atrodo, kad pasimetė ir prisileidžia savo priešininkus beveik lygiu rezultatu, tačiau laiku sugeba susiimti ir išplėšia trečiąją pergalę 25:20 ir įveikia VDU-2 komandą galutiniu rezultatu 3:0.

Informacija

Data Laikas Lyga Sezonas Aikštelė
2022-11-20 17:00 LTML vyrų lyga 2022-2023 2

Arena

RIO Arena
Rio smėlio arena, 5, Kaunakiemio g., Kaunas, 44351, Lietuva

Rezultatai

Komanda123TSetai
VDU-2 (v)202220620
ISTA (v)252525753

VDU-2 (v)

# Žaidėjas Setai ACE Padavimo kl. Užtvaros Užtvaros kl. Puolamasis smūgis Puolimo kl. Kitos klaidos + Klaidos
1Alfonsas Kazlauskas301010006
2Gustas Juodžbalis330220105
5Tadas Juodgudis313214005
8Irmgarda Lilytė301011107
9Kirill Laschanin000000000
10Marat Razbek000000000
13Regimantas Žukas331132005
15Vitalii Bordenko241000101
16Aivaras Kernazickas100011003
 Iš viso181175983032

ISTA (v)

# Žaidėjas Setai ACE Padavimo kl. Užtvaros Užtvaros kl. Puolamasis smūgis Puolimo kl. Kitos klaidos + Klaidos
1Rokas Leseckas3230010403
3Rytis Didžiūnaitis352100204
4Dominykas Sventickas313001104
6Arnas Tamošaitis300204500
7Titas Ivanauskas200000001
8Povilas Grigas331006001
9Justas Rušinas322213103
44Lieberknecht Joachim300000003
 Iš viso231311512413019
Setai
18
23
ACE
11
13
Padavimo kl.
7
11
Užtvaros
5
5
Užtvaros kl.
9
1
Puolamasis smūgis
8
24
Puolimo kl.
3
13
Kitos klaidos +
0
0
Klaidos
32
19