ISTA – Vilniaus rajono sporto centras (v)

ISTA – Vilniaus rajono sporto centras (v)

Rungtynių santrauka

Lapkričio 20 d. vyrų rungtynių dieną prasidėjo ISTA ir Vilniaus rajono sporto centro dvikova. Aikštelėje nuo pat pirmų minučių šeimininkavo Vilniaus rajono komanda.  Pirmasis setas baigėsi 25:11 ir Vilniaus rajono sporto centras nesunkiai iškovoja pirmąją pergalę 1:0.

Apsikeitus aikštelės pusėmis, antrasis setas buvo panašus į pirmąjį. ISTA komanda gavusi ženkliai stipresnį priešininką antrajame sete nusileidžia Vilniaus rajonui 25:12, rezultatas tampa 2:0.

Trečiasis setas buvo rezultatyvesnis. ISTA komanda buvo labiau susikaupusi ir darė mažiau klaidų, tuo tarpu Vilniaus rajono sporto centras trečiajame sete šiek tiek atsipalaidavo, todėl ISTA pradėjo lipti jiems ant kulnų, bet visą setą didesnį taškų skirtumą palaikė Vilniaus rajono sporto centras ir rungtynės baigiasi 22:25, rezultatas tampa 3:0. Vilniaus rajono sporro centras laimi pirmąsias dienos varžybas.

Informacija

Data Laikas Lyga Sezonas Aikštelė
2022-11-20 15:30 LTML vyrų lyga 2022-2023 2

Arena

RIO Arena
Rio smėlio arena, 5, Kaunakiemio g., Kaunas, 44351, Lietuva

Rezultatai

Komanda123TSetai
ISTA (v)111222450
Vilniaus rajono sporto centras (v)252525753

ISTA (v)

# Žaidėjas Setai ACE Padavimo kl. Užtvaros Užtvaros kl. Puolamasis smūgis Puolimo kl. Kitos klaidos + Klaidos
1Rokas Leseckas322313103
3Rytis Didžiūnaitis303111003
4Dominykas Sventickas300110108
6Arnas Tamošaitis302213000
7Titas Ivanauskas100000001
8Povilas Grigas310213003
9Justas Rušinas300310004
44Lieberknecht Joachim300000009
 Iš viso2237126102031

Vilniaus rajono sporto centras (v)

# Žaidėjas Setai ACE Padavimo kl. Užtvaros Užtvaros kl. Puolamasis smūgis Puolimo kl. Kitos klaidos + Klaidos
1Jan Krumkač300000104
2Marek Lučinski322207100
3Ernestas Duchnevič310101103
4Robert Ciura323201103
5Tomaš Gulbinovič303214003
9Liutauras Pažusis311202202
10Edvin Romanovski341215003
12Miroslav Petrov323306001
 Iš viso241213142266019
Setai
22
24
ACE
3
12
Padavimo kl.
7
13
Užtvaros
12
14
Užtvaros kl.
6
2
Puolamasis smūgis
10
26
Puolimo kl.
2
6
Kitos klaidos +
0
0
Klaidos
31
19