VDU-2 (v) – Panevėžio rajonas

VDU-2 (v) – Panevėžio rajonas

Informacija

Data Laikas Lyga Sezonas
2024-02-18 16:00 LTML vyrų lyga 2023-2024

Arena

VDU sporto centras
Studentų g. 9A, 53361 Akademija

Rezultatai

Komanda123TSetai
VDU-2 (v)101112330
Panevėžio rajonas252525753

VDU-2 (v)

# Žaidėjas Setai ACE Padavimo kl. Užtvaros Užtvaros kl. Puolamasis smūgis Puolimo kl. Kitos klaidos + Kitos klaidos
1Paulius Marcinkus301003001
2Gustas Juodžbalis301000003
20Regimantas Žukas301100006
4Justas Palčevskas300206000
10Alfonsas Kazlauskas300001000
5Alina Mutassova311000002
6Kristina Petraitytė100000000
 Iš viso191430100012

Panevėžio rajonas

# Žaidėjas Setai ACE Padavimo kl. Užtvaros Užtvaros kl. Puolamasis smūgis Puolimo kl. Kitos klaidos + Kitos klaidos
6Arnoldas Baukus3320012301
7Giedrius Paipulas300001000
9Ovidijus Jarašūnas301103000
18Aurimas Gludkinas362209001
11Valdas Urbonas3540010001
5Donatas Matulionis331004100
 Iš viso1817103039403
Setai
19
18
ACE
1
17
Padavimo kl.
4
10
Užtvaros
3
3
Užtvaros kl.
0
0
Puolamasis smūgis
10
39
Puolimo kl.
0
4
Kitos klaidos +
0
0
Kitos klaidos
12
3